V oblasti medicíny je přesnost nezbytná. A tato přesnost je klíčová nejen v léčbě, ale také v komunikaci. Naše společnost je specializovaná na poskytování překladů lékařských dokumentů, a to nejen pro české zákazníky, ale i pro zahraniční partnery.

Jazykové kombinace Nabízíme překlady do a z několika jazyků, včetně angličtiny, němčiny, ruštiny a švédštiny. Díky širokému spektru jazykových kombinací můžeme vyhovět většině požadavků našich klientů.

Odborné obory Zaměřujeme se na různé medicínské obory. Mezi našimi hlavními specializacemi patří vědecké texty z medicíny, úrazová medicína, chirurgie, onkologie, urologie, neurologie a kardiologie. Překlady v oblasti onkologie, zejména lékařské zprávy z němčiny, patří k našim nejvyhledávanějším službám.

Naši odborníci Naše týmová spolupráce s lékaři a farmaceutiky nám umožňuje garantovat, že každý překlad je vypracován s nejvyšší možnou odborností. Zvláště když se jedná o zdravotní dokumentaci od českých a francouzských lékařů, můžete být jisti, že váš text je v rukou profesionálů.

Expresní služby Pro ty, kteří potřebují rychlý překlad, nabízíme expresní služby. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 608 666 582, kde vám tým pod vedením MUDr. Schwarze poskytne veškeré potřebné informace.